Ten serwis używa cookies w celu realizacji usług.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  

O III Śląskiej Olimpiadzie Ekonomii i Przedsiębiorczości, której współorganizaotrem była ManaGame.pl napisali: 

infogliwice             dzisiaj w gliwicach                      gliwice

Szczecinbiznes logo

 

Zapraszamy do przeczytania artykułu o Zachodnipomorskim Dniu Przedsiębiorczości, którego ManaGame.pl była współorganizatorem.

link do artykułu.

PrzechwytywanieWojciech Gawlik opowiada o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem panelu dyskusyjnego, a także o eksperymencie, który przeprowadziliśmy podczas naszej konferencji "Nowe trendy w nauce przedsiębiorczości"
Artykuł został opublikowany między innymi na portalach ifinanse24.com.pl,
inwestycjebiznes.pl, magazyngospodarka.pl

onetKreatywny człowiek w płaskim świecie. Serwis biznesowy onetu biznes.onet.pl opublikował artykył "Kreatywny człowiek w płaskim świecie" Napisany przez naszego eksperta Wojciecha Gawlika we współpracy z panią Młagorzatą Gałązką-Sobotką z naszej partnerskiej Uczelni Łazarskiego

Czytaj cały artykuł 

24pr

 

Artykuła naszego eksperta "Kreatywny człowiek w płaskim świecie opublikowany na łamach Portalu 24PR.pl

Czytaj cały artykuł

dziennik zachodniDoskonalenie przedsiębiorczości w realu i przed komputerem.

Jak uczyć przez zabawę?

Czytaj cały artykuł

edubazaMyśląc o edukacji musimy brać pod uwagę dwa aspekty. Po pierwsze, nauka musi być efektywna. Po drugie, musi być ona przyjemna dla uczniów i nauczycieli. 

Czytaj cały artykuł

inwestycjeMyśląc o edukacji musimy brać pod uwagę dwa aspekty. Po pierwsze, nauka musi być efektywna. Po drugie, musi być ona przyjemna dla uczniów i nauczycieli. 

Czytaj cały artykuł

Newseria Biznes RGB-01Edukowanie młodzieży w dziedzinie przedsiębiorczości ma kluczowe znaczenie, ponieważ daje im podwaliny pod dorosłe życie.Umiejętności wyniesione z zajęć szkolnych powinny zaowocować sukcesami na polu zawodowym i przygotować do podejmowania właściwych decyzji w biznesie.
Czytaj cały artykuł

emarketing logo

Myśląc o edukacji musimy brać pod uwagę dwa aspekty. Po pierwsze, nauka musi być efektywna. Po drugie, musi być ona przyjemna dla uczniów i nauczycieli. Oznacza, to że najlepiej przyswajamy wiedzę podczas zabawy i rozrywki. 
Czytaj cały artykuł

 

puls-biznesuRusza ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra". To pierwszy etap inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych. W konkursie może wziąć każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć z przedsiębiorczości.
Czytaj cały artykuł

polska-izba-handlu"Polska Izba Handlu objęła honorowy patronat nad konkursem „Przedsiębiorcza szkoła jutra", stanowiącym pierwszy etap kompleksowej, ogólnopolskiej inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Akcja skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych z całej Polski."
Czytaj cały artykuł

logo prportal

W tym ma pomóc przede wszystkimnasza inicjatywa ,,Przedsiębiorcza szkoła jutra”, która w założeniu ma zachęcić ludzi do zdobywania umiejętności mogących w przyszłości przydać się do pracy zawodowej. Naszą koncepcją edukacji przedsiębiorczości jest nauczenie tak niezbędnej umiejętności jak dostrzeganie szerokiej perspektywy. 

Czytaj cały artykuł

perspektywy"Właśnie rusza „Przedsiębiorcza szkoła jutra" – konkurs pod honorowym patronatem Polskiej Izby Handlu, stanowiący pierwszy etap ogólnopolskiej inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Akcja skierowana jest przede wszystkim do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych z całej Polski."
Czytaj cały artykuł

homenmarket"Konkurs "Przedsiębiorcza szkoła jutra" to pierwszy etap inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych. Przedmiotem konkursy jest przygotowanie konspektu zadania..."
Czytaj cały artykuł

24pr"Na lekcjach przedsiębiorczości możemy pozyskać bardzo cenną wiedzę, która z całą pewnością przyda się w przyszłości. Nauczanie tego przedmiotu wpisuje się w priorytety edukacyjne UE, a sam system edukacyjny jest zdefiniowany zarówno w zakresie wiedzy, postaw, jak i umiejętności."
Czytaj cały artykuł

e-konkursy"Dla najlepszych uczestników rozgrywek "Przedsiębiorcza szkoła jutra" przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, takie, jak: udział w szkoleniu dotyczącym aktywizujących metod prowadzenia zajęć z przedsiębiorczości z wykorzystaniem gry Mana Game, materiały szkoleniowe Mitra, roczny pakiet licencyjny gry dla jednej klasy, itp."
Czytaj cały artykuł

eurodesk"W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto skończył 16 lat i ma ciekawy pomysł na urozmaicenie szkolnych zajęć z przedsiębiorczości - m.in. nauczyciele, szkoleniowcy i pracownicy naukowi z całej Polski oraz kilkuosobowe grupy uczniów. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie konspektu lekcji z wykorzystaniem internetu..."
Czytaj cały artykuł

sukces-pisany-szminka"Przedmiotem konkursu jest przygotowanie konspektu zadania z wykorzystaniem Internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line, które będzie miało na celu rozwinięcie umiejętności wymaganych podstawą programową nauki przedsiębiorczości. Równolegle wystartował portal edukacyjny skierowany do uczniów, nauczycieli..."
Czytaj cały artykuł

manko"Mana Game to ekonomiczna gra decyzyjna w formie przeglądarkowej. Skierowana jest do młodych osób, które pragną nauczyć się przedsiębiorczości w praktyce. Jest to również doskonałe narzędzie edukacyjne dla szkoleniowców oraz miłośników przedsiębiorczości..."
Czytaj cały artykuł

cogito"Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie zarejestrować się na portalu oraz stworzyć scenariusz w odpowiednim formularzu na stronie portal.managame.pl i przesłać w wyznaczonym terminie, który mija 10 czerwca."
Czytaj cały artykuł

europe-direct-szczecin"Przedsiębiorczość to trend przenikający każdą dziedzinę naszego życia. W związku z czym co raz większy nacisk kładzie się na wpajanie jej tym najmłodszym i nie tylko. Zachętą do przyciągnięcia zainteresowanych przedsiębiorczością są konkursy, które pozwalają wykazać się pomysłowością, wiedzą i pracowitością."
Czytaj cały artykuł

interklasa"Ogólnopolski konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra" ma na celu zgromadzenie ciekawych materiałów rozwijających wśród uczniów umiejętności wymagane podstawą programową nauki przedsiębiorczości. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie konspektu lekcji z wykorzystaniem Internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line"
Czytaj cały artykuł

gazeta-finansowa"W dobie intensywnego rozwoju techniki współczesne przedsiębiorstwa muszą wychodzić naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów. Wdrażania innowacji stanowi ważny czynnik rozwoju przedsiębiorstw i zdobywanie przewagi konkurencyjnej. W tym celu niezbędna jest mobilizacji potencjału intelektualnego wszystkich pracowników."
Czytaj cały artykuł

student-news"Internet to szkolna biblioteka XXI w. Nie wszyscy jednak wiedzą jak się po niej prawidłowo poruszać, dlatego też młodzież potrzebuje przewodników, którzy im to pokażą. Między innymi w tym ma pomóc nasz konkurs, którego najważniejszym celem jest uatrakcyjnienie zajęć w kontekście wybranej kategorii podstawy programowej..."
Czytaj cały artykuł

puls-hr-logoEdukowanie młodzieży w dziedzinie przedsiębiorczości ma kluczowe znaczenie, ponieważ daje im podwaliny pod dorosłe życie. Umiejętności wyniesione z zajęć szkolnych powinny zaowocować sukcesami na polu zawodowym i przygotować do podejmowania właściwych decyzji w biznesie.

  Czytaj cały artykuł

psychologia-w-szkole"Gry symulacyjne: zdobywają coraz większą popularność, poprzez zabawę pokazują, jak poruszać się w świecie biznesu. Zajęcia prowadzone w oparciu o komputerową symulację pomagają uczniom przygotować się do podejmowania racjonalnych decyzji w świecie biznesu, pokazują jak zarządzać osobistymi środkami finansowymi, jak je inwestować."
Czytaj cały artykuł

edubaza"W Polsce w szkołach średnich przedsiębiorczość jest obowiązkowym przedmiotem. Na zajęciach uczniowie poznają różne definicje związane z ekonomią oraz biznesem, ale czy potrafią wykorzystać zdobytą w ten sposób wiedzę w praktyce? Jak obecna struktura tego przedmiotu wpływa na kompetencje przyszłych pracowników?"
Czytaj cały artykuł

profesor-plPrzedmiotem konkursu jest przygotowanie konspektu zadania z wykorzystaniem Internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line, które będzie miało na celu rozwinięcie umiejętności wymaganych podstawą programową nauki przedsiębiorczości.
Czytaj cały artykuł

"Aby wziąć udział w konkursie należy jedynie zarejestrować się na portalu oraz stworzyć scenariusz w odpowiednim formularzu na stronie portal.managame.pl i przesłać w wyznaczonym terminie, który mija 10 czerwca. Dla uczestników przewidziane zostały atrakcyjne nagrody, takie jak udział w szkoleniu dotyczącym aktywizujących metod prowadzenia zajęć z przedsiębiorczości z wykorzystaniem gry Mana Game..."
Czytaj cały artykuł

Mana sp. z o.o. zaprasza nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie „Przedsiębiorcza szkoła jutra" Konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra", organizowany przez Mana sp. z o.o. skierowany jest do nauczycieli, szkoleniowców i pracowników naukowych z całej Polski. W konkursie wziąć udział może każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć z podstaw przedsiębiorczości.
Czytaj cały artykuł

"5 maja br. rozpoczął się konkurs „Przedsiębiorcza szkoła jutra", który stanowi pierwszy etap kompleksowej, ogólnopolskiej inicjatywy wspierającej naukę przedsiębiorczości w szkołach. Skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli z całej Polski. W konkursie wziąć udział może każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć przedsiębiorczości."
Czytaj cały artykuł

"W konkursie wziąć udział może każdy, kto ma ciekawy pomysł na urozmaicenie zajęć przedsiębiorczości.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie konspektu zadania z wykorzystaniem Internetu i ogólnodostępnych narzędzi on-line, które będzie miało na celu rozwinięcie umiejętności wymaganych podstawą programową nauki przedsiębiorczości."
Czytaj cały artykuł

"Równolegle do konkursu uruchomiony zostanie portal edukacyjny skierowany do uczniów, nauczycieli oraz specjalistów z firm szkoleniowych. W późniejszym etapie programu pojawi się także przeglądarkowa gra symulacyjna Mana Game, rozwijająca praktyczne umiejętności przedsiębiorcze w przystępnej i atrakcyjnej dla użytkowników formie."
Czytaj cały artykuł

"Uprzejmie informuję, że MANA sp. z o.o. z siedziba w Gliwicach jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu „Przedsiębiorcza szkoła jutra". Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zarejestrowanie się uczestnika na stronie Konkursu oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.managame.pl"
Czytaj cały artykuł