Mana Game

Zaproś nas na prezentację
Zarejestruj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Pomysł na biznes, Koncepcje, Opłacalność, Inspiracje

TEMAT: 10 000 zł do zainwestowania

10 000 zł do zainwestowania 3 lata 11 miesiąc temu #863

• cinko
  • cinko Avatar
  • Senior forum
  • :3
  • Oklaski: 0
jak w temacie, jak taką kwotę można mądrze zainwestować? chciałbym otworzyć jakiś biznes, ale na sklep stacjonarny to zdecydowanie za mało;/. myślałem nad jakimś sklepie internetowym z akcesoriami wędkarskimi, myślę, że w naszym kraju jest taki zbyt. aczkolwiek ostatnio jak rozmawiałem z kolegą to on mnie wyśmiał i powiedział, że z taką kwotą mogę tylko na forexie pograć
Eterna amistad
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

10 000 zł do zainwestowania 3 lata 11 miesiąc temu #905

Sklepu za tyle na pewno nie otworzysz ;). Najlepiej chyba włożyć te pieniądze na jakąś lokatę

10 000 zł do zainwestowania 3 lata 11 miesiąc temu #949

• cinko
  • cinko Avatar
  • Senior forum
  • :3
  • Oklaski: 0
no to żeś mnie zmartwił, myślałem, że trochę więcej z tego wyciągnę niż kilka procent po roku na lokacie... a orientujecie się może jak to jest z grą na giełdzie? ile kosztuje jakiś broker czy tam pełnomocnik, który by mi pomógł to ogarnąć? ;)
Eterna amistad

10 000 zł do zainwestowania 3 lata 11 miesiąc temu #962

Może wynająć maklera nawet za grube miliony:). Ale na początek rozejrzyj się za jakimś tanim biurem maklerskim, oni specjalizują się w dysponowaniu nieco mniejszymi kwotami. Lepiej na pewno udać się do nich po pomoc, bo jak chcesz sam zaczynać i nie masz doświadczenia to możesz wszystko stracić w relatywnie krótkim czasie

10 000 zł do zainwestowania 3 lata 11 miesiąc temu #997

• Irracjonalna52
  • Irracjonalna52 Avatar
  • Ekspert
  • Nie mów. Milcz!
  • Oklaski: 1
Takie straty są bolesne. Zatem jeśli giełda nas czegoś uczy, nawet poprzez 'cierpienie' po tracie pieniędzy to jednak warto. Bo co nas lepiej zmotywuje do nauki, jak strata pieniędzy? Następnym razem się zastanowimy i przemyślimy bardziej strategie. Takie ryzyko czasem się opłaca. Giełda to fascynujące miejsce.
Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.
Czas generowania strony: 0.109 s.
Zasilane przez Forum Kunena