Ten serwis używa cookies w celu realizacji usług.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  

mana LOGOx3 3117 marca odbył się finał III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” zorganizowanego przez Śląską Sieć Metropolitarną we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym. Jednym z fundatorów nagród oraz partnerem wydarzenia było ManaGame.pl.  

W finale konkursu udział wzięło 40 szkół z całego kraju. Uczniowie rozwiązywali zadania z matematyki na platformie e - learningowej. W tym samym czasie nauczyciele mieli możliwość poznania narzędzia dydaktycznego jakim jest ManaGame.pl.

 

W specjalnie przygotowanych salach informatycznych w siedzibie Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, 40 nauczycieli z dużym zainteresowanie wysłuchało prezentacji dotyczącej naszej aplikacji. Następnie wzięli oni udział w rozgrywce, rywalizując między sobą o miano najlepszego przedsiębiorcy. Hasła: Przedsiębiorczość, Zabawa, Nauka były tego dnia idealnym odzwierciedleniem nastrojów jakie panowały na warsztatach ManaGame.pl.

Wsparliśmy inicjatywę M@tando ponieważ wpisuje się ona w jeden z naszych głównych celów jakim jest rozwój edukacji w polskich szkołach w oparciu o nowoczesne technologie.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Pani Minister Krystyna Szumilas, Zastępca Prezydenta Miasta Gliwice Pan Adam Neumann, Prezes ŚSM Pan Grzegorz Nitkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Gliwicach Pan Mariusz Kucharz.