Ten serwis używa cookies w celu realizacji usług.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
  

Oczywiście na lepsze!! ManaGame.pl cały czas się rozwija. Przedstwiamy nową stronę startową.

 

strona tytulowa1

wielkanocne pisanki65

Wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Dużo zdrowia, radości, pogody ducha,

smacznej święconki i mokrego dyngusa!

życzy ManaGame.pl

logo AIPmana LOGOx3 31

ManaGame.pl i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zapraszają na sesję gry ManaGame.pl, która odbędzie 18.11.2015 r. (środa) o godz. 14:00 w Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej przy ul. S. Banacha 7, Gliwice.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Przyjdź - Zagraj - Baw się dobrze - i Wygraj .... a przy okazji ucz się przedsiębiorczości z ManaGame.pl

screen1

 

Za nami dwa dni Targów Biznes Expo 2015. Stoisko ManaGame.pl cieszy się ogromnym powodzeniem. Liczne rozmowy
z młodzieżą, nauczycielami, przedsiębiorcami oraz gośćmi Europejskiego Kongresu MŚP potwierdzają to co my wiemy od dawna: ManaGame.pl to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie i zwiększenie jakości i efektywności lekcji z przedsiębiorczości w polskich szkołach.
Targi to również możliwość dyskusji na temat rozwoju nauczania przedsiębiorczości z przedstawicielami biznesu, nauki oraz władz samorządowych.

IMG 8081

  IMG 8052 IMG 8095

mana LOGOx3 31Serdecznie zapraszamy na Nasze stoisko na Targach BIZNES EXPO 2015. V edycja Targów Biznes Expo odbędzie się w dniach 12-14.10.2015 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przy Spodku.

Będzie to doskonała okazja do wypróbowania ManaGame.pl i sprawdzenia swoich umiejętności w prowadzeniu firmy.

http://targibiznesexpo.pl/edukacja-z-mana-game-na-targach-biznes-expo/

zaproszenie biznes expo

P1110516W dobie społeczeństwa informacyjnego i rozwijającego się rynku pracy, szczególnego znaczenia nabierają takie cechy jak przedsiębiorczość, umiejętność radzenia sobie w różnych, czasem trudnych, sytuacjach, a także kreatywność. Aby sprostać zmieniającej się rzeczywistości, młodzi ludzie muszą wykazać się inwencją. Swoje pomysły oraz wiedzę młodzież miała okazję zaprezentować podczas „III Śląskiej Olimpiady Przedsiębiorczości i Ekonomii”, której tematem przewodnim były „Ekoinnowacje w biznesie”. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości, mieszcząca się w Gliwicach przy ulicy Bojkowskiej 37. Partnerami olimpiady stali się przedsiębiorcy z Gliwic: Marco Sp. z o.o., GAPR Sp. z o.o. , Mana Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej...

mana LOGOx3 3117 marca odbył się finał III Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „M@tando” zorganizowanego przez Śląską Sieć Metropolitarną we współpracy z Miastem Gliwice oraz Gliwickim Ośrodkiem Metodycznym. Jednym z fundatorów nagród oraz partnerem wydarzenia było ManaGame.pl.  

W finale konkursu udział wzięło 40 szkół z całego kraju. Uczniowie rozwiązywali zadania z matematyki na platformie e - learningowej. W tym samym czasie nauczyciele mieli możliwość poznania narzędzia dydaktycznego jakim jest ManaGame.pl.

Czytaj więcej...

og poziommana LOGOx3 31 zut

 

20150313 14382213 marca odbył się Zachodniopomorski Dzień Przedsiębiorczości. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć ManaGame.pl.

Spotkanie otworzył Dziekan Wydziału Ekonomicznego Dr hab. inż. Bartosz Mickiewicz, prof. nadzw. ZUT.

Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Pan Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa oraz Pani Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Urszula Pańka.

Wydarzenie cieszyło się bardzo dużą popularnością. Zachodniopomorski Uniwersytet Ekonomiczny w Szczecinie – Gospodarza imprezy – odwiedziło bardzo dużo osób, w szczególności uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej...

Przypominamy, że 13 marca na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbędzie się Zachodniopomorski Dzień Przedsiębiorczości, w ramach którego rozegrany zostanie konkurs ManaGame.pl.

Celem wydarzenia jest promocja postaw przedsiębiorczych oraz wspieranie edukacji w tym zakresie.

Harmonogram Zachodniopomorskiego Dnia Przedsiębiorczości

Inicjatywę wspierają:

og poziomMecenat Miasta kolor 2Logo ZCDNzutWEkon 3PFP tvp infoludek Szczecinbiznes logoopera Radio Szczecin

konf119 stycznia w Urzędzie Miejskim w Gliwicach mieliśmy przyjemność zaprezentować ManaGame.pl gliwickim nauczycielom przedsiębiorczości.

Podczas spotkania przedstawione zostały zasady gry, a nauczyciele mogli przetestować aplikację uczestnicząc w przygotowanej rozgrywce.

Relację wideo z wydarzenia przeprowadziła gliwicka telewizja TV IMPERIUM. Zapraszamy do obejrzenia materiału.